ŚWIĘTOWALIŚMY DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ !

O tym, że uczniowie potrafią zaskakiwać przygotowując miłe niespodzianki najlepiej wiedzą nauczyciele z naszej szkoły. 11 października w trakcie szkolnych obchodów Dnia Edukacji Narodowej takich miłych akcentów w szkole było wiele.

Dawid Gajewski (IIIT), Michał Borek (IIIT),. Przemek Lepucki (IIIT), Jakub Lidwin (IIIB),  i Karol Len (IB), zaprezentowali swój kunszt aktorski w scence, która z lekkim przymrużeniem podkreśliła trudną pracę nauczycieli.
Życzenia też nie były banalne. Jakub Lidwin – przewodniczący Samorządu Uczniowskiego w imieniu całej społeczności szkolnej dziękował nauczycielom za niezwykłe pokłady cierpliwości i zrozumienia oraz  życzył dalszego entuzjazmu w przekazywaniu wiedzy i  satysfakcji w odkrywaniu nowych obszarów codziennej pracy Nauczyciela.  Z jego słów jasno wynikało, iż uczniowie doskonale rozumieją w czym tkwi istota nauczycielskiej  profesji. Podarunkiem dla grona pedagogicznego był również występ Przemka Mozelewskiego (IVT), który wyśpiewał swój autorski utwór. Zwieńczeniem uroczystości było wręczenie każdemu nauczycielowi pamiątkowego dyplomu za cechę, która go mocno wyróżnia.
Uroczystość podsumował dyrektor szkoły pan Mariusz Kielar, który  dziękując młodzieży za przygotowanie uroczystości życzył wszystkim nauczycielom przede wszystkim cierpliwości i dobrych pomysłów na ciekawy sposób przekazywania uczniom wiedzy.

W trakcie uroczystości pani Dorota Kubit wręczyła również nagrody laureatom szkolnego konkursu „Mistrz ułamków”.