29 Finał WOŚP za nami !!!

Po raz kolejny Fundacja WOŚP zezwoliła na utworzenie sztabu w naszej szkole.
"GRAMY Z GŁOWĄ – 29 Finał WOŚP dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy” – to hasło tegorocznego finału.

Do pracy podczas finału WOŚP od wielu lat zgłaszają się osoby o wielkim sercu, które w tym dniu pracują dla dobra innych.  W tym roku do sztabu należało 35 wolontariuszy, wśród których byli uczniowie z Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu i z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Jedliczu. Jak co roku, dopisali również absolwenci naszej szkoły.

31 stycznia wolontariusze z jedlickiego sztabu zebrali kwotę  10181  zł. Dodatkowo w puszkach znalazła się obca waluta.

Słowa uznania należą się nie tylko wolontariuszom, ale i pomocnikom, bez których praca sztabu byłaby trudniejsza. W sztabie pracowali: Mateusz Zub, Dominik Szczur i Krzysztof Półchłopek, którzy pomagali w liczeniu i pakowaniu pieniędzy.

 Dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości i deklarujemy, że będziemy grać w orkiestrze Jurka Owsiaka: „do końca świata, i o jeden dzień dłużej”.

Wolontariusze: Dawid Gajewski, Justyna Muszańska, Jakub Pomprowicz, Przemysław Lepucki, Krystian Wierdak, Michał Borek, Jakub Gajda, Eryk Sanocki, Karol Len, Dominik Furtek,, Gabriel Wąsik, Sebastian Pieknik. Rafał Gawlik, Bartłomiej Gęsiak, Paulina Kania, Marcel Olszyk, Natalia Drozdowicz, Martyna Lubelczyk, Grzegorz Lepucki, Patrycja Wojdyła, Wiktoria Lipińska, Patryk Mrokowski, Katarzyna Wajda, Gabriela Szymbara, Radosław Świdrak, Magdalena Grzesik, Łukasz Lepucki, Aleksandra Klekot, Mirosław Żebracki, Krzysztof Piękoś, Giulia Stanikowska, Patryk Jajeśnica, Mateusz Kosiek, Wiktor Jakieła,Julia Legwant.