Kolejny rocznik opuścił mury Zespołu Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu

    W czwartek 28 kwietnia 2016 r.  odbyło się pożegnanie uczniów klasy  IV T. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie, grono pedagogiczne oraz  rodzice.

        Uroczystość rozpoczął wychowawca klasy pan Andrzej Maląg, który podziękował uczniom i rodzicom za lata spędzone w szkole. Następnie zabrał głos dyr. szkoły pan Zygmunt Ginalski. W swoim przemówieniu życzył uczniom powodzenia na maturze i w podejmowaniu decyzji związanych z wyborem pracy. Następnie wręczono listy gratulacyjne dla rodziców oraz  nagrody dla najlepszych absolwentów oraz dyplomy i upominki za udział w konkursach, za osiągnięcia sportowe i pracę na rzecz szkoły. Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna. Uczniowie kl. IV po raz ostatni  przygotowali dla gości krótki skecz kabaretowy  oraz prezentację podsumowującą lata spędzone w szkole. Po zakończeniu części artystycznej na gości czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i absolwentów.

Natomiast 29 kwietnia absolwenci w uroczysty sposób,  w obecności dyrektora szkoły pana Zygmunta Ginalskiego oraz wychowawcy pana Andrzeja Maląga otrzymali świadectwa ukończenia technikum w Zespole Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu.   

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, a maturzystom życzymy połamania piór i powodzenia na maturze.