Szkolne Kółko Konstruktorów

 

Cele:

Działalność Szkolnego Kółka Konstruktorów ma na celu propagowanie i rozwijanie pracy twórczej młodzieży; wykorzystanie umiejętności praktycznych oraz technik wytwarzania, które uczniowie poznają i stosują w praktyce. Przygotowanie młodzieży do pracy w zespole, jak również radzenia sobie w sytuacjach problemowych i trudnych oraz organizowanie sobie wolnego czasu, jak również bezpiecznego stanowiska pracy.    

Członkowie kółka:

 

Kl. II ZSZ

Bućko Jakub

Szal  Patryk

 Kl. II TM

Półchłopek Krzysztof

Szczur Dominik

Kl. III TM

Wójcik Przemysław

Nowak Arkadiusz

Szufnarowski Maciej

Kl. I ZSZ

Pomprowicz Jakub

 

 


Plan Pracy w roku szkolnym 2016/17

Przygotowanie przynajmniej dwóch drużyn do  Ogólnopolskiego  Turnieju Maszyn Wiatrowych, który na etapie regionu będzie organizowany w listopadzie 2016 r.  w Katowicach.

Przygotowanie przynajmniej dwóch drużyn do  Ogólnopolskiego  Turnieju Maszyn Wodnych, który na etapie regionu będzie organizowany w marcu 2017r.

Przystąpienie do prac konstruktorskich i wykonanie pojazdu własnej konstrukcji na bazie silnika Fiat 126p tzw. „Rurowca Buggy” .

Będą również  organizowane spotkania w celu omówienia pomysłów konstruktorskich i możliwości realizowania kolejnych projektów.

 

Artykuły

Sukces Krzyśka :-)

2019-03-19
Powiększ zdjęcie

 

Krzysztof Półchłopek - uczeń klasy IV T  reprezentował naszą szkołę  w eliminacjach  regionalnych VIII Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wodnych,  które  odbyły się 16 marca 2019r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu.

 

Czytaj więcej o: Sukces Krzyśka :-)

Podkarpacka Olimpiada Energetyczna

2019-03-19
Powiększ zdjęcie

13 marca 2019 r. uczniowie Zespołu Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu uczestniczyli w etapie szkolnym V Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej organizowanej przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Krośnie. 

Czytaj więcej o: Podkarpacka Olimpiada Energetyczna

Podkarpacka Olimpiada Energetyczna

2017-03-20
Powiększ zdjęcie

13 marca 2017r. uczniowie naszej szkoły  podjęli trud rywalizacji w Podkarpackiej  Olimpiadzie Energetycznej z zakresu ochrony  środowiska i odnawialnych źródeł energii, która została zorganizowana przez  Państwową  Wyższą Szkołę Zawodową w Krośnie.

Czytaj więcej o: Podkarpacka Olimpiada Energetyczna

Kolejny projekt Turbin Wiatrowych uczniów ZS Jedlicze

2016-11-25
Powiększ zdjęcie

19 listopada 2016 r. uczniowie Zespołu Szkół im. Armii Krajowej  w Jedliczu uczestniczyli w eliminacjach regionalnych 

V  Ogólnopolskiego  Turnieju  Maszyn  Wiatrowych, które odbyły się w Śląskich Technicznych Zakładach Naukowych w Katowicach. Organizatorem konkursu była Piaseczyńska Fundacja Ekologiczna. 

Czytaj więcej o: Kolejny projekt Turbin Wiatrowych uczniów ZS Jedlicze

Sukces uczniów klasy I technikum !

2016-03-19
Powiększ zdjęcie

01

 

             19 marca 2016 r. w Krakowie w Zespole Szkół Chemicznych im. Marii Skłodowskiej – Curie, odbyły się Eliminacje Regionalne

„V Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wodnych”, którego organizatorem jest Piaseczyńska Fundacja Ekologiczna.

Czytaj więcej o: Sukces uczniów klasy I technikum !

Kalendarium

Środa, 2019-05-22

Imieniny: Emila, Neleny

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 4448335
  • Do końca roku: 223 dni
  • Do wakacji: 30 dni