Kółko CNC

           Nasze koło działa w nowopowstałej pracowni, wyposażonej w trzy obrabiarki sterowane numerycznie Firmy HAAS ( MINI MILL Tokarkę GT- 10) , tokarkę OPTIMUM ( Opti D 280 DC Vario ), Frezarkę OKADA oraz ćwiczeniowy sterownik (symulator). U nas zdobędziesz praktyczną umiejętność programowania i obsługi maszyn CNC, oraz poszerzysz swoją wiedzę o przyrządach, technikach obróbkowych oraz narzędzi.

    Jeżeli interesujesz się obróbką skrawaniem, nowoczesnymi technikami produkcyjnymi, chciałbyś nauczyć się programowania i obsługi obrabiarek CNC, opanować systemy CAM, zgłoś się do nas, chętnie przekażemy Ci wiedzę, którą już sami zdobyliśmy.
Nasze Koło umożliwi Ci zdobycie praktycznego doświadczenia z dziedziny obróbki skrawaniem i oswojenia się z pracą na maszynie.


Cele koła
1. Celem działalności Szkolnego koła jest powiększenie wiedzy technicznej związanej z Obróbką skrawaniem z wykorzystaniem maszyny sterowanej numerycznie.

2.    Zadaniami Szkolnego koła CNC są:
a)    Zwiększenie grona uczniów koła CNC.
b)    Zapoczątkowanie wiedzy dotyczące maszyn CNC.
c)    Kształtowanie młodzieży do dążenia coraz większej wiedzy związanej z obróbką metali na maszynach CNC.

 

01

02


03

04

05


Opiekun Koła:
Robert Adamik

Artykuły

Międzynarodowe Targi Obrabiarek TOOLEX

2017-10-04
Powiększ zdjęcie

 Dnia 03 Października 2017 r. siedmiu uczniów Zespołu Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu z kl II TM uczestniczyło w Międzynarodowych Targach Obróbki Metali.

Czytaj więcej o: Międzynarodowe Targi Obrabiarek TOOLEX

Kalendarium

Niedziela, 2018-04-22

Imieniny: Łukasza, Kai

Statystyki

  • Odwiedziny: 2938072
  • Do końca roku: 253 dni
  • Do wakacji: 61 dni