Konkurs turystyczno – krajoznawczy

18.03.2019 r. w schronisku PTSM w Dukli odbyła się IX edycja konkursu wiedzy turystyczno-krajoznawczej „POWIAT KROŚNIEŃSKI – MOJA MAŁA OJCZYZNA”. Konkurs składał się z 3 części – najpierw uczniowie rozwiązywali test 30 pytań, w drugiej części odpowiadali na stawiane im pytania, a w finale lokalizowali miejsca na mapie powiatu krośnieńskiego.

Najlepiej zaprezentował się uczeń II T Klaudiusz Szafran, który awansował do ścisłego finału i ostatecznie zajął III miejsce w kategorii szkoła ponadgimnazjalna. Nasi uczniowie w klasyfikacji drużynowej zajęli czwarte miejsce a do miejsca na podium zabrakło im 4 punktów. Zwyciężyła drużyna z ZSP nr 5 z Krosna, a indywidualnie uczennica tej szkoły Natalia Bendas (3 LO)

Nasza szkołę reprezentowali: Klaudiusz Szafran, Maciej Szepieniec, Patryk Sajdak, Dawid Gajewski