I Turniej Strzelecki o Puchar Dyrektora w Zespole Szkół w Jedliczu

 
W maju tego roku w Zespole Szkół w Jedliczu odbył się Pierwszy Turniej Strzelecki o Puchar Dyrektora, który stał się wyjątkowym wydarzeniem w życiu szkolnej społeczności. Rozgrywki miały miejsce w dwa kolejne piątki i zaangażowały wszystkich uczniów, przyczyniając się do wzrostu zainteresowania sportami strzeleckimi.
W turnieju wzięły udział wszystkie klasy szkoły: I B, II B, I TM, II TM, III TM oraz IV TMP. Każda z klas wystawiła czteroosobową drużynę, która reprezentowała ją w zawodach. Składy drużyn były następujące:
• Klasa I B: Michał Winiarski, Michał Michalski, Patryk Siekaniec, Igor Walus.
• Klasa II B: Krystian Kowalski, Kacper Rysz, Szymon Czelny, Eryk Goleń.
• Klasa I TM: Maciej Jamrogiewicz, Cyprian Janas, Dominik Król, Hubert Goleń.
• Klasa II TM: Karol Giemza, Jakub Wyderka, Jakub Wszołek, Szymon Piwowar.
• Klasa III TM: Miłosz Obłój, Szymon Eustachiewicz, Michał Gęsiak, Kacper Patla.
• Klasa IV TMP: Kacper Szopa, Arkadiusz Garbacik, Norbert Jastrząb, Jakub Klatka.
Turniej był podzielony na dwie kategorie: drużynową i indywidualną. W eliminacjach drużyny rywalizowały ze sobą, aby wyłonić najlepszy zespół, a następnie najlepsi strzelcy walczyli o indywidualne zwycięstwo.
Wyniki Turnieju
W kategorii drużynowej, po zaciętej rywalizacji, pierwsze miejsce zdobyła klasa II B. Drużyna tej klasy wykazała się znakomitą współpracą i precyzją w strzelaniu, co pozwoliło im triumfować w zawodach.
W kategorii indywidualnej największe umiejętności pokazał Maciej Jamrogiewicz z klasy I TM. Jego celne strzały i opanowanie w stresujących momentach przyniosły mu tytuł najlepszego strzelca turnieju, co było ogromnym wyróżnieniem.
Serdeczne gratulacje dla klasy II B za zwycięstwo drużynowe oraz dla Macieja Jamrogiewicza z klasy I TM za zdobycie indywidualnego mistrzostwa! Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje tego emocjonującego turnieju.