wychowanie fizyczne

Każdy uczeń ma obowiązek zapoznania się z materiałami z wychowania fizycznego i wykonania podanych ćwiczeń. Należy uzupełnić tabelę, wg poniższego wzoru i przysłać na mail: dariuszu@onet.pl . Każdy uczeń, który taką informację odeśle otrzyma dodatkową 5. 

Imię i nazwisko

Klasa

Przepisy/ Ćwiczenia*

 

 

 

                                                                                                      *(zapoznałem się, wykonałem)

https://www.tvp.info/43609402/ekstraklasa-nowe-przepisy-gry-w-pilke-nozna-wideo?fbclid=IwAR1CIEe-BTCqRSxEYSjfJgLbpiTh7Hf-ZDzS612L_6BwpG3_5Udv8rlqWzc

 

Przed rozpoczęciem ćwiczeń wykonaj prostą, kilkuminutową rozgrzewkę, np.: bieg w miejscu, krążenia tułowia, krążenia bioder, pajacyki. Wykonaj przynajmniej 5 powtórzeń każdego ćwiczenia (na każdą stronę). Po zakończeniu ćwiczeń zrób rozciąganie. Podczas ćwiczeń pamiętaj o prawidłowej postawie!

 

Pamiętaj! Przed treningiem wykonaj rozgrzewkę, a po ćwiczeniach rozciąganie. Załóż wygodny stój sportowy, przygotuj matę, koc lub dywan, ponieważ ćwiczenia wykonywane są w leżeniu.

 

Załóż wygodny strój, niekrępujący ruchów. Przed rozpoczęciem ćwiczeń wykonaj rozgrzewkę, a po nich rozciąganie. Hantle możesz zastąpić dwoma 1,5-litrowymi butelkami wody. 

https://www.sport.pl/mundial/13,154361,12063,najlepsi-pilkarze-w-historii-polskiej-reprezentacji-sprawdz.html

Przypominam o obowiązku przesłania na adres e-mail dariuszu@onet.pl informacji o zapoznaniu się z materiałami na stronie (tabela). Taka wiadomość będzie podstawą do ewentualnego podwyższenia oceny końcoworocznej.

 Proszę o zapoznanie się z materiałami na temat igrzysk olimpijskich.

Na stronie pojawił się film z ćwiczeniami z piłki nożnej. Należy się z nim zapoznać i wykonać ćwiczenia proponowane w fimie.

Nowy film, dotyczący techniki piłki nożnej, pojawił się na stronie. Proszę wykonać ćwiczenia w nim zawarte. 

Każdy uczeń ma obowiązek przesłania informacji o zapoznaniu się z materiałami z wychowania fizycznego zamieszczanymi na stronie szkoły. Brak takiej wiadomości będzie skutkował obniżeniem oceny końcoworocznej. NOWY MATERIAŁ! proszę się zapoznać z nowym filmem: https://zbigniewsyc.pl/techniki-sambo-cz1/

 

Proszę o zapoznanie się z kolejnym filmem:https://www.youtube.com/watch?v=X_j5jvXNu28

Informacja zwrotna o zapoznaniu się z materiałami na stronie (w celu podniesienia/ poprawienia oceny) ostatecznie do 1 czerwca.