Sukces Jakuba !!!

W dniach 9-10 listopada w hali GOSiR w Jedliczu odbyła się kolejna, trzynasta już edycja Memoriału im. Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym. Organizatorami byli GOSiR w Jedliczu, Gmina Jedlicze, MUKS „Podkarpacie” Jedlicze, LO w Jedliczu oraz ZS im. Armii Krajowej w Jedliczu.

W pierwszym dniu zawodów do rywalizacji stanęło ogółem 86 uczniów.

Zawodnicy startowali w konkurencji karabin pneumatyczny, 10m i byli klasyfikowani drużynowo oraz indywidualnie z podziałem na młodzież gimnazjalną, młodzież ponadgimnazjalną.

Po odbyciu wszystkich strzelań nastąpiło ostateczne podsumowanie Memoriału i wręczenie nagród. Nagrody wręczali zaproszeni Goście: Ryszard Dziura - syn Bogusława Dziury, radny Rady Miejskiej, Iwona Pytel - dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Jedliczu  Mariusz Kielar – dyrektor Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu, Wojciech Florczak - dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu, Wiesław Karpiuk - dyrektor Biura Podkarpackiego Zarządu Wojewódzkiego Ligi Obrony Kraju w Rzeszowie oraz Krzysztof Kawalec - Prezes Podkarpackiego Związku Strzelectwa Sportowego.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych drugie miejsce zajął Jakub Lidwin – uczeń klasy II technikum w naszej szkole.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.