16 targi INTERCARS

W dniach 21-23 września odbyły się JUŻ 16 targi części zamiennych, narzędzi  i wyposażenia warsztatów organizowane przez firmę INTER CARS. 

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję zwiedzać te targi tym razem na specjalne zaproszenie ze strony firmy INTERCARS. Targi odbywały się na błoniach stadionu narodowego  . Podczas targów można było spotkać gwiazdy telewizyjne , Adama Klimka, Patryka Mikiciuka, Adama Kornackiego, jak i mistrzów kierownicy  Macieja Oleksowicza, Krzysztofa Oleksowicza Wojciecha Chuchałę  czy popularnego Krzysztofa Hołowczyca. Narzędzia i wyposażenie warsztatów zlokalizowane były w halach na zewnątrz stadionu gdzie  można się było zapoznać z najnowszymi technologiami napraw  i obsługi samochodów Jak i wziąć udział w pokazach lakiernictwa, wymiany napędu rozrządu czy opon . Każdy wystawca cierpliwie odpowiadał na pytania oraz prezentował swoje produkty. Cała gama pojazdów sportowych, do takich sportów jak rajdy, wyścigi , czy Dakar. Można było porozmawiać z kierowcami tych piekielnych maszyn. Na targach obecne były również firmy które zajmują się przygotowaniem samochodów sportowych więc wszystkie szczegóły techniczne można było poznać. Na targach obecność swoją zaznaczył polski zawodnik startujący w europejskiej serii nascar.

Atrakcji było, bardzo dużo nie sposób wymienić wszystkich. Uczniowie naładowani wiedzą i materiałami szkoleniowymi nie bardzo chcieli opuścić teren targów.