Nasz uczeń w ogólnopolskim finale konkursu „WYŚCIG TALENTÓW”
Miło nam poinformować, że uczeń klasy III technikum – Wiktor Betlej – reprezentował naszą szkołę w ogólnopolskim finale konkursu „WYŚCIG TALENTÓW”, który w naszym regionie odbył się w Krośnie.
Rywalizacja konkursowa polegała na rozwiązaniu testu obejmującego szeroko zakrojoną tematykę motoryzacyjną. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu budowy pojazdów, diagnostyki, nowoczesnych technologii motoryzacyjnych oraz przepisów i zagadnień związanych z branżą automotive.
Udział Wiktora w finale ogólnopolskiego konkursu to duże wyróżnienie i dowód jego zaangażowania, pasji oraz zainteresowań motoryzacją. Serdecznie gratulujemy osiągnięcia i trzymamy kciuki za jak najlepszy wynik.
Oficjalne wyniki finału zostaną ogłoszone już niebawem.