Energylandia

 Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do największego parku rozrywki w Polsce. W trakcie całodniowego pobytu obcowali z ekscytującymi rollercoasterami, które zapewniły niezapomniane emocje i mnóstwo wrażeń. Nie zabrakło także chwil na odpoczynek, wspólne rozmowy oraz pamiątkowe zdjęcia.