Góry łączą pokolenia. Tatrzańska przygoda naszych uczniów i absolwentów

14 maja grupa naszych uczniów oraz absolwentów wraz z panią Grażyną Twardzik wyruszyła na tatrzański szlak. Uczestnicy wycieczki wędrowali malowniczą i wymagającą trasą prowadzącą przez: Kuźnice, Kalatówki, Ścieżkę nad Reglami, Sarnią Skałę, Dolinę Strążyską, Siklawicę aż do Wylotu Doliny Strążyskiej. Pogoda w tym dniu była wyjątkowo łaskawa. Tatry przywitały wędrowców bezchmurnym niebem, pięknym słońcem i doskonałą widocznością. Jednak to, co najpiękniejsze, doskonale widać na pamiątkowych fotografiach. Uśmiechy, mnóstwo radości oraz niesamowita, pozytywna energia mówią same za siebie. Wspaniała atmosfera, integracja różnych roczników i wspólne chwile na szlaku są najlepszym dowodem na to, jak silne i trwałe są więzi budowane w naszej szkolnej społeczności.