Jesteś tutaj: Start / Świat ucznia / Aktualności

Aktualności

Artykuły

Bezpieczeństwo w Internecie

2019-05-20
Powiększ zdjęcie

Bezpieczeństwo w sieci to sprawa niezwykle istotna. Często słyszymy o namierzaniu kogoś przez Internet, o zawieraniu tragicznie kończących się znajomości albo utracie dużej ilości pieniędzy na produkty, które nigdy nie dotarły do klienta. Najczęściej jednak chodzi o zabezpieczenie przed wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem oraz podłączającymi się pod różne pliki niechcianymi linijkami kodu.
Zasady, które pozwolą wam ograniczyć te zagrożenia i bezpiecznie korzystać z komputera oraz surfować po ulubionych stronach w sieci.

Czytaj więcej o: Bezpieczeństwo w Internecie

Egzamin spawalniczy

2019-05-10
Powiększ zdjęcie

W dniu 9 maja 2019 r. w Zespole Szkół im. AK w Jedliczu odbył się egzamin ze spawania metodą TIG. Trzynastu uczniów z klasy III ZS zdało egzamin z wynikiem pozytywnym.

Czytaj więcej o: Egzamin spawalniczy

Dzień otwarty w Zespole Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu

2019-05-01
Powiększ zdjęcie

26 kwietnia szkoła techniczna w Jedliczu zaprosiła gimnazjalistów, uczniówszkół podstawowych i mieszkańców Jedlicza na piknik, podczas którego mogli się oni zapoznać z ofertą edukacyjną szkoły, zobaczyć nowoczesną bazę do kształcenia zawodowego, porozmawiać z uczniami, nauczycielami oraz absolwentami szkoły.

Czytaj więcej o: Dzień otwarty w Zespole Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu

Pożegnanie uczniów klasy IV T

2019-05-01
Powiększ zdjęcie

25 kwietnia na uroczystym apelu odbyło się pożegnanie uczniów klasy IV T. Program artystyczny przygotowali i wykonali uczniowie z II T i III T. Podczas prezentacji multimedialnej zebrani obejrzeli najważniejsze wydarzenia z życia klasy. 

Czytaj więcej o: Pożegnanie uczniów klasy IV T

Uroczyste pożegnanie uczniów klasy IV T

2019-04-27

Dzień Pamięci i Prawdy

2019-04-18
Powiększ zdjęcie

Samorząd Powiatu Krośnieńskiego oddał hołd ofiarom i uczcił 79. rocznicę zbrodni katyńskiej i 9. rocznicę katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem organizując patriotyczne obchody. Młodzież naszej Szkoły pod opieką Pana Dyrektora, Mariusza Kielara,  Pana Roberta Adamika i Pani Agaty Sieniawskiej również brała w nich udział.

Czytaj więcej o: Dzień Pamięci i Prawdy

"Nie możemy pomóc każdemu, ale każdy może pomóc komuś” (R. Reagan) Zagraliśmy dla Patryka!

2019-04-15
Powiększ zdjęcie

14 kwietnia  na sali widowiskowej Orlen Południe  w Jedliczu odbył się VII Koncert Charytatywny „Gramy i śpiewamy dla Patryka”, którego organizatorami byli uczniowie i absolwenci naszej szkoły. Tym razem prosiliśmy o wsparcie dla piętnastoletniego Patryka Krężałka z Jedlicza, który cierpina mózgoweporażenie dziecięce czterokończynowe.

Czytaj więcej o: "Nie możemy pomóc każdemu, ale każdy może pomóc komuś” (R. Reagan) Zagraliśmy dla Patryka!

POMAGAMY !!! – ŚWIATECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

2019-04-08
Powiększ zdjęcie

3 kwietnia została przeprowadzona akcja zbiórki żywności w sklepach: BIEDRONKA, TESCO, ALTA przy wsparciu siedmiu wolontariuszy – członków Szkolnego Koła CARITAS działającego w Zespole Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu. Dzięki ofiarności ludzi dobrego serca zebrano kilkadziesiąt artykułów spożywczych, które zostaną przekazane rodzinom potrzebującym.

Wszystkim ofiarodawcom DZIĘKUJEMY!!!

Czytaj więcej o: POMAGAMY !!! – ŚWIATECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

„Od niepodległości do niepodległości” - pamiętajmy o Żołnierzach Wyklętych

2019-04-02
Powiększ zdjęcie

27marca 2019 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu, które było poświęcone pamięci o Żołnierzach Wyklętych

Czytaj więcej o: „Od niepodległości do niepodległości” - pamiętajmy o Żołnierzach Wyklętych

REGIONALNY PODKARPACKI KONGRES ZAWODOWY

2019-04-01
Powiększ zdjęcie

 

29 marca 2019 r. o godz. 10.00 w auli Uniwersytetu Rzeszowskiego rozpoczął się Kongres Zawodowy. Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu jako jedyna szkoła w Powiecie Krośnieńskim otrzymał zaproszenie na ten Kongres. Jest to duże wyróżnienie dla Szkoły. Naszą placówkę reprezentowali: Pan Dyrektor - Mariusz Kielar, nauczyciel przedmiotów zawodowych, Pan Robert Adamik, przedstawiciel zaprzyjaźnionej, partnerskiej Firmy EBA oraz uczniowie.

 

Czytaj więcej o: REGIONALNY PODKARPACKI KONGRES ZAWODOWY

Kalendarium

Środa, 2019-05-22

Imieniny: Emila, Neleny

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 4448254
  • Do końca roku: 223 dni
  • Do wakacji: 30 dni